صفحه اصلی          قوانین آموزشی          تقویم آموزشی          سایتهای مرتبط          نظرها و پیشنهادها          ارتباط با ما


 تاریخ خبر :          02/09/90          3:58  
    عنوان خبر : مراسم تقديراز افتخار آفرينان (دانشجويان برگزيده تحصيلي/علمي، مخترعين ، مقام آوران مسابقات دانشجويي "
  خلاصه خبر :   0
  

 

 
 
اول دفتر به نام ایزد دانا صانع و پروردگار حّی توانا
 

افتخارآفرينان دانشگاه فني و حرفه ای مرکز اصفهان

شهيد مهاجر
***
دانشجويان برگزيده تحصيلي و علمي، ‌مخترعین، فرهنگي و هنري، علمی کاربردی، ورزشی نیمسال دوم 90 89
 
 
 

 

 
 
 
 

آبان 1390
کارشناسی فوق برنامه مرکز
 
 
 
بنا م او که اولین معلم انسان بوده است
مفتخریم که بار دیگر چشمه علم و فن آوری در جوار جویبار پر صفای ادب و انسانیت به جوشش درآمده و خیل عظیمی از جوانان پرشور ، با نشاط ، کوشا و اندیشمند را به عرصه مجاهدت فکری و عملی جامعه کنونی تقدیم نموده است. بر خود لازم می دانم از همه تلاشهای مستمر اساتید و دانشجویان در کسب این افتخارات امید بخش سپاسگزاری نموده از ذات لایزال الهی توفیق مداوم و تلاش خستگی ناپذیرتان را مسئلت نمایم.
 
                                                                                     سیدحسین مدنی
                          رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای شهید مهاجر اصفهان
 
 

مشخصات دانشجویان ممتاز تحصیلی نیمسال دوم 90 89

 
 

 

 
 

رشته الکتروتکنیک (کاردانی روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
سیدمصطفی
میرحسینی آرانی
19
2
حیدر
بابادی گزی
78/18
3
میرشاد
سبزی
36/18
4
حسین
مهرابی کوشکی
33/18
5
سید جلیل
لگزیان
14/18
 
رشته ساختمان (کاردانی روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
کوروش
حاجی باقر دزفولی
50/19
2
اسماعیل
پیرالو
52/18
3
آرش
علی یاری
41/18
4
محمد
ایمانی چمعالی
39/18
5
محمد
لوئیان
25/18
6
امین
ملائی
22/18
7
سید محسن
مجیدیان
13/18
 
رشته ساختمانهای بتنی کاردانی روزانه
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
غلامرضا
سپیانی
12/18
 
 
 

رشته ساخت و تولید کاردانی روزانه
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
علی
جمالی
02/18
 
رشته طراحی صنعتی (کاردانی روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
علیرضا
رضائیان بروجنی
19
2
میثم
بینا
14/18
 
رشته تأسیسات (کاردانی روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
جواد
روشنائی
02/18
 
رشته حسابداری (کاردانی روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
سامان
چراغی
02/18
 
رشته کامپیوتر (کاردانی روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
احمد
رونق
19
 
 
 

رشته الکترونیک (کاردانی شبانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
محمد
عسگری
89/18
 
رشته نقشه برداری (کاردانی شبانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
حسن
کرمی
26/18
 
رشته حسابداری (کاردانی شبانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
رسول
نظری یزدآبادی
07/18
 
رشته مهندسی الکترونیک (روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
سید عبدالمجید
افضلی بروجنی
70/18
 
رشته مهندسی تأسیسات (روزانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
علی
نصیری جلیائی
60/18
2
فرامرز
اولادی سلخوری
60/18
 
 
 

رشته مهندسی الکترونیک (شبانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
حمزه
علیدادی
19
2
صلاح
جواهری نیا
93/18
3
علیرضا
نادعلی نجف آبادی
39/18
4
مسعود
مختاریصالح آبادی
34/18
5
حامد
فراقی
32/18
6
علیرضا
اسماعیل­زاده قهدریجانی
07/18
7
امین
نورعلی زاده
06/18
 
رشته مهندسی تأسیسات (شبانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
محمد رضا
رجبی رضا آبادی
72/18
2
پوریا
فرامرزی
47/18
3
محسن
کردشولی
31/18
4
حجت اله
عباسی
14/18
5
علی اصغر
آقا جان
03/18
 
رشته مهندسی متالورژی (شبانه)
 
ردیف
نام
نام خانوادگی
معدل ترم
1
مسعود
فتحیان دستگردی
62/18
2
حمیدرضا
بالش آبادی
38/18
3
صادق
ادهمی
11/18
 
 

دانشجویان حائز رتبۀ اول در مسابقات ریخته گری مرحله کشوری مهر 90

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 

ردیف
نام و نام خانوادگی
رشته
رتبه
1
2
3
4
مسعود کثیری
صادق مختاری قطعه تکی
محمدرضا شفیعی
علی محمدی دره بیدی
مهندسی تکنولوژی متالورژی
مهندسی تکنولوژی متالورژی
مهندسی تکنولوژی متالورژی
مهندسی تکنولوژی متالورژی
اول کشوری
اول کشوری
اول کشوری
اول کشوری
 

مشخصات برترین های بیست و چهارمین دورۀ مسابقات علمی کاربردی مرحله کشوری

 
 

 

 
 

ردیف
نام و نام خانوادگی
رتبه
نام آزمون
1
2
3
4
5
امیرحسین شاه پوری
اسماعیل پیرالو
حیدر بابادی گزی
سیدسعید اعتصامی رنانی
میثم لشنی زند
دوم کشوری
دوم کشوری
سوم کشوری
چهارم کشوری
چهارم کشوری
تاسیسات
ساختمان
الکتروتکنیک
الکترونیک
متالورژی
 

مشخصات راهیافتگان به مرحلۀ کشوری بیست و چهارمین دورۀ مسابقات علمی - کاربردی

 
 

 

 
 
 
 

ردیف
نام و نام خانوادگی
رتبه
نام آزمون
1
2
3
4
5
6
حسین جعفری
علی آزادی
امیرمسعود رازی
علی جمالی
علیرضا رضائیان بروجنی
رحمت یوسفیان دستجردی
راهیابی به مرحلۀ کشوری
راهیابی به مرحلۀ کشوری
راهیابی به مرحلۀ کشوری
راهیابی به مرحلۀ کشوری
راهیابی به مرحلۀ کشوری
راهیابی به مرحلۀ کشوری
مکانیک خودرو
کامپیوتر
معماری
ساخت وتولید
نقشه کشی عمومی
حسابداری

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد مهر ماه 1390

 
 

 

 
 
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
رشته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
سیدموسی موسوی
ایمان یوسفی
سلمان قلی پور
احسان جعفری
مرتضی خوبرو
مسعود خاری زاده
علی نعمتی
مجتبی محمدپور
پیمان خشنو
امین عباسپور
وحید رضایی
محمدرضا رجبی
علی محمد عواطفی نژاد
نوروز ذاکری
مسلم قاسمی
مهندسی مواد
مهندسی مواد
مهندسی مواد
مهندسی مواد
مهندسی مواد
مهندسی مواد
مهندسی انرژی های تجدیدپذیر
مهندسی هوافضا
مهندسی تبدیل انرژی
مهندسی تبدیل انرژی
مهندسی تبدیل انرژی
مهندسی طراحی کاربردی
مهندسی سیستم های انرژی
مهندسی تبدیل انرژی
مهندسی مکانیک
 

مشخصات دانشجویان مسابقات کشوری فرهنگی هنری تابستان 90

 
فاضل هاشمی
¬      ارائه مقاله با عنوان : «ارزیابی فنی و اقتصادی نیروگاههای حرارتی خورشیدی» در چهاردهمین کنفرانس دانشجویی و اولین همایش ملی مهندسی برق ایران.
¬      ارائه مقاله با عنوان : «نیروگاههای خورشیدی» در همایش منطقه ای مهندسی برق.
ارائه کنندگان مقالات علمی و مخترعین سال 90
سعید جدیدی
¬      اختراع سیستم اتوماتیک خشک کن آجر در جشنوارۀ خوارزمی مرحلۀ کشوری
ابراهیم زوارحسینی اصیل
¬      پذیرش مقاله تحلیل انرژی بیوماس در همایش ملی بیوانرژی.
¬      اختراع طراحی سیکل تهویه مطبوع به همراه تولید آب گرم مصرفی از آن.
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ردیف
نام و نام خانوادگی
رشته مسابقات
رتبه
1
2
3
4
5
6
7
سجاد باقری سودرجانی
مهدی تنانور سفید دشتی
موسی بگلری
حسن شاه رجبیان
کمال عموری
ابراهیم مولایی
سجاد هاشمیان
تفسیر قرآن کریم
کتابخوانی (منشور عقاید امامیه)
نهج البلاغه
تفسیر قرآن کریم
ترجمه قرآن کریم
شعر
ترتیل قرآن کریم
اول کشوری
سوم کشوری
سوم کشوری
ششم کشوری
هفتم کشوری
اول استانی
اول استانی
 

مشخصات دانشجویان مسابقات کشوری در رشته ورزشی تابستان 90

 
 

 

 
 

رشته بسکتبال :
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
مقام
1
2
3
4
5
6
7
علی خسروی
محسن عباسیان
محمد بهمنش
میلاد اعلایی
محمدرضا محمدی
مجتبی برازنده
مهران دردشتی
اول
اول
اول
اول
اول
اول
اول
 
 
رشته تنیس روی میز :
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
مقام
1
2
نوید حبیب الهی
حمیدرضا محبی
سوم
سوم
 
 
رشته تکواندو :
 
ردیف
نام و نام خانوادگی
مقام
1
علیرضا منصوری
سوم کشوری
 
 
 
 
 
 
 
آنتونی رابینز
 
 
ز روز گذر کردن اندیشه کن
 پرستیدن دادگر پیشه کن
به نیکی گرای و میازار کس
     ره رستگاری همین است و بس
«فردوسی»



    منبع خبر :  0
    نویسنده خبر :  محمدی